Новини

 

 

 

 

 

 

  День матері

  Мамо найдорожча, Мамочко єдина, Щирі побажання – Від доні, від сина. Квіточок пахучих Принесли багато В цей травневий ранок, У велике свято!  Як сонце посилає свої проміння,
  зігріваючи усе живе на землі,
  так і любов матері завжди зігріває дитину.

  День Матері – це всесвітнє свято, присвячене усім матусям світу. На Україні цей день відзначається у травні. Його мета – підтримати традиції бережливого ставлення до жінки, відзначити значущість в нашому житті найголовнішої людини – матері.

  Наш колектив закладу дошкільної освіти   "Котигорошко" не залишився осторонь цієї події. Так, 11 травня 2018  в закладі було влаштовано урочисте свято присвячене Дню Матері. В цей день діти вітали своїх матусь піснями, танцями та віршами висловлюючи вдячність за невтомну турботу, любов, терпіння і відданість. 

  Свято сприяло зміцненню родини, налагодженню більш тісних відносин між дітьми та їх батьками, створюючи позитивний настрій. Бо діти, обов’язково повинні розуміти, ким є для них матуся і якої пошани вона заслуговує. Безперечно, День Матері – це один з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до останніх своїх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матусі, яка усе зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде безмежно любити незважаючи ні на що.

     04.06.2018 | Aдмін

  Вернутись назад